Loading ...

Часті запитання

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ І ЗДІЙСНИТИ РЕМОНТ ГОДИННИКА?

 1. звернутися в будь-який сервісний центр Salvador.
 2. зв’язатися з Центром обслуговування клієнтів за номером +380 66 695 20 74.

Майстри Salvador ретельно перевірять ваш годинник з метою визначення необхідного виду обслуговування. Потім вам буде надан кошторис із зазначенням термінів і необхідних робіт. Обслуговування здійснюється після затвердження вами кошторису, за умови наявності деталей, необхідних для ремонту.

ЧОМУ ГОДИННИКАМ НЕОБХІДНИЙ РЕГУЛЯРНИЙ СЕРВІС?

Механізм годинника вимагає регулярного обслуговування. Зміна в’язкості мастила (мастило пересихає після закінчення певного часу) сприяє підвищенню тертя і порушення точності ходу механізму (відставання, випередження або зупинка).

Якщо ваш годинник помітно відстає або поспішає, необхідно провести перевірку годинникового механізму. Для збереження бездоганних робочих характеристик ми рекомендуємо раз на рік здійснювати перевірку годинникового механізму в акредитованому Центрі сервісного обслуговування Salvador. Якщо протягом декількох місяців ви не носили годинник, то для відновлення первісної точності їх ходу буде потрібно кілька днів.

ЯК ЧАСТО МОЖНА ПОЛІРУВАТИ ГОДИННИК?

У більшості випадків полірування дозволяє усунути або зменшити подряпини, які з’явилися на поверхні виробу у процесі користування ним.

При поліруванні знімається тонкий шар металу, тому в цілому до даної операції рекомендується вдаватися два рази за весь термін носіння годинника з білого золота і три рази за весь термін носіння годинника з жовтого золота і сталі.

Попередньо узгодьте з годинниковим майстром Salvador можливість полірування вашого вироби.

ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ ТЕХНІЧНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ?

Після реєстрації в програмі Salvador Care ви отримаєте запрошення в сервісний центр для проведення безкоштовної технічної діагностики. Наші співробітники проведуть функціональну перевірку вашого годинника (тест на намагніченість, точність ходу, перевірка герметичності).

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ КВАРЦОВІ ГОДИННИКИ ВІД МЕХАНІЧНИХ?

Механізм кварцового годинника приводиться в рух елементом живлення. Джерелом енергії, що забезпечує роботу механічних годинників з ручним заведенням, є завідна пружина. Механічний годинник з автоматичним заведенням також приводиться в дію завідною пружиною за допомогою ротора.

Подпишитесь на нас!

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Запись на ремонт